Torebki wizytowe kopertówki nie tylko na uroczystości.
małe torebki na specjalne okazje
Małe torebki do wielkich celów!
01/01/2019
Torebki na różne okazje
Jak dobrać torebkę do okazji
02/06/2019

Blog

Torebki wizytowe nie tylko
na uroczystości. 
 

Torebki wizytowe, czyli potocznie mówiąc kopertówki, wybieramy je nie tylko na wieczorne czy eleganckie wyjścia, ale również na co dzień.

 

Co prawda nie zastąpią większej torebki, ale zmieszczą szminkę, telefon i kilka drobiazgów. To właśnie one te niewielkie torebki podbiły serca kobiet i także prezentują swoją praktyczną stronę.

Przeważnie wyposażone w praktyczne długie paski lub łańcuszki przypominają portfel w rozmiarze XXL. Kopertówki i puzderka są prawdziwym symbolem elegancji, nic więc dziwnego, że stanowi jeden z najczęściej wybieranych dodatków nie tylko do weselnej kreacji, ale także coraz częściej na co dzień. Torebki wizytowe kopertówki to dobry wybór na długie lata. Kopertówki wykonane z dobrych jakościowo materiałów na pewno posłużą na dłużej i dodadzą stylu każdej kobiecie. W sezonie wiosennym bardzo modne będą modele w kolorach nude, jak i kobaltowe w minimalistycznym wykonaniu.


Małe wizytowe torebki kopertowe to świetne uzupełnienie nie tylko wieczorowych stylizacji, ale również stylizacji dziennych.