Torebki wizytowe kopertówki nie tylko na uroczystości. – Sklep internetowy YUNI.pl

Blog

Torebki wizytowe nie tylko
na uroczystości. 
 

Torebki wizytowe, czyli potocznie mówiąc kopertówki, wybieramy je nie tylko na wieczorne czy eleganckie wyjścia, ale również na co dzień.

 

Co prawda nie zastąpią większej torebki, ale zmieszczą szminkę, telefon i kilka drobiazgów. To właśnie one te niewielkie torebki podbiły serca kobiet i także prezentują swoją praktyczną stronę.

Przeważnie wyposażone w praktyczne długie paski lub łańcuszki przypominają portfel w rozmiarze XXL. Kopertówki i puzderka są prawdziwym symbolem elegancji, nic więc dziwnego, że stanowi jeden z najczęściej wybieranych dodatków nie tylko do weselnej kreacji, ale także coraz częściej na co dzień. Torebki wizytowe kopertówki to dobry wybór na długie lata. Kopertówki wykonane z dobrych jakościowo materiałów na pewno posłużą na dłużej i dodadzą stylu każdej kobiecie. W sezonie wiosennym bardzo modne będą modele w kolorach nude, jak i kobaltowe w minimalistycznym wykonaniu.


Małe wizytowe torebki kopertowe to świetne uzupełnienie nie tylko wieczorowych stylizacji, ale również stylizacji dziennych.

Logowanie

Nie pamiętasz hasła?

Stworzyć konto?