Metody płatności – Sklep internetowy YUNI.pl

Metody płatności

 
Płatności w sklepie

Wygodne zakupy to także komfortowe metody płatności. Sprawdź jak, możesz wygodnie płacić w naszym sklepie. Wybierz najkorzystniejsze dla siebie formy rozliczenia!


 

Płatność przelewem


W naszym sklepie możesz dokonać płatności przelewem on-line, za pośrednictwem swojego banku, lub bezpośrednio w banku, lub na poczcie. Wszystkie potrzebne dane do przelewu będą wyświetlone na stronie zaraz po zakończeniu zamówienia. Otrzymasz także wiadomość e-mail, potwierdzają Twoje zamówienie. Dostawa zamówionego towaru nastąpi zaraz po zaksięgowaniu przelewu na naszym koncie bankowym w dzień roboczy.


Płatność przelewy 24


U nas zapłacisz także szybkim przelewem internetowym. Jest to bardzo wygodna forma płatności, ponieważ z reguły zaksięgowanie pieniędzy za Twoje zamówienie odbywa się w ciągu kilku minut zaraz po dokonaniu przelewu. Aby Twoje zamówienie przebiegło pomyślnie, po dokonaniu płatności nie wyłączaj okna przeglądarki, poczekaj aż strona odświeży się sama i przekieruje Cię z powrotem do naszego sklepu yuni.pl.


Płatności Przelewy24 posiadają Certyfikat Wiarygodności Biznesowej oraz wykorzystują szyfrowanie SSL to gwarancja wysokiego poziomu bezpieczeństwa zawieranych transakcji.


Płatność PayPal


Ten rodzaj płatności to jeden z najpopularniejszych systemów na świecie. Wybierając taki rodzaj płatności, zostaniesz automatycznie przekierowana/y na stronę PayPal, gdzie w bezpiecznym, zaszyfrowanym połączeniu będzie można zalogować się na swoje konto bankowe i wygodnie dokonać płatności. Jeśli nie posiadasz jeszcze konta na PayPal, a chcesz skorzystać z tego rodzaju płatności, możesz utworzyć nowe konto PayPal, a następnie potwierdzić płatność.


Płatność za pobraniem


Za zakupione produkty możesz zapłacić bezpośrednio przy odbiorze przesyłki u kuriera. Przed wysłaniem zamówienia sprawdź, czy adres podany w formularzu zamówienia jest prawidłowy i zawiera wszystkie potrzebne dane do doręczenia przesyłki. Pamiętaj aby podać numer telefonu, ponieważ dostawca (kurier) może do Ciebie zadzwonić w celu umówienia godziny odbioru.

Logowanie

Nie pamiętasz hasła?

Stworzyć konto?