Bezpieczne zakupy – Sklep internetowy YUNI.pl

Bezpieczne zakupy

 
Kupuj wygodnie i bez obaw!

Naszym priorytetem jest to, aby wszyscy nasi Kupujący byli zawsze zadowoleni z zakupów w naszym sklepie. Poznaj zasady bezpiecznego kupowania na yuni.pl


 

Gwarancja


Wszystkie nasze produkty posiadają gwarancję oraz zawsze wysyłane są z Polski. Nasze produkty dostarczane są pod wskazany adres przez cenione na rynku firmy kurierskie.


Transakcje


Aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo naszym klientom, podczas transakcji wykorzystujemy do tego celu protokół SSL. Oznacza to, że wszystkie dane osobowe oraz informacje o płatnościach są zaszyfrowane. W pełni przestrzegamy przepisów ochrony danych osobowych i dbamy o swoich Klientów. Wszystkie podawane dane są wykorzystywane tylko i wyłącznie w celu realizacji zamówienia.


Gwarancja satysfakcji


Jeżeli któryś z naszych produktów nie przypadnie Ci do gustu albo nie spełni Twoich oczekiwań po otrzymaniu przesyłki, masz prawo jako konsument w większości przypadków do zwrotu towaru. Nie będziemy żądać od Ciebie wyjaśnień ani powodu rezygnacji. W ciągu 14 dni możesz zażądać zwrotu pieniędzy. Jedynym warunkiem otrzymania zwrotu pieniędzy jest dostarczenie do nas produktu w nienaruszonym stanie z oryginalnym znakowaniem.


Logowanie

Nie pamiętasz hasła?

Stworzyć konto?